Skip to main content

Evidence a správa skladu

Excelovský program pro snadnou správu skladu

SKLAD je program pro rychlou a snadnou evidenci pohybu skladových zásob (inventarizace a řízení skladu) vytvořený v EXCELU. Nahrazuje složitá programová řešení i nutnost zavádět si domů nebo do firmy robustní skladový software. Stačí Vám EXCEL, který je součástí balíku MS Office.

Se SKLADem nezapomenete včas objednat zboží. Sám Vás upozorní, že jste překročili minimální množství zboží na skladě.

Co to vlastně umí?

Program eviduje pohyb zboží, které do systému zavedete (naskladníte) a odepisuje ho na určitý stroj nebo subjekt, případně vyskladňujete na zakázku. Každé položce je vhodné přiřadit čárový (EAN) kód, který si můžete v programu také vygenerovat a vytisknout na samolepicí štítek.

Načtení přes čárový kód

Přes čtečku čárových kódů (pořízení je otázka pár korun) pak rychle načtete danou položku do Excelu (čtečka komunikuje přímo s Excelem bez dalších programů). Program pak umožní rychlou správu skladu – naskladnění, vyskladnění i odepsání na určitý subjekt (stroj, osobu) přes EAN kód.

Použití čárových kódů (EAN) a čtečky ale není podmínkou používání a správné funkce programu na správu skladu. Program lze ovládat i bez čtečky. Stačí si založit číselnou řadu třeba od čísla 1.

Sledování minimálního množství

U každé položky je možné nastavit minimální množství, které chcete na skladě mít. Na úvodní obrazovce pak vidíte, které položky jsou pod stavem a je nutné je doobjednat. Program sám ohlídá a upozorní na podlimitní stav.

Sledování pohybu zboží

V základní verzi je také možné navázat zboží na určitý stroj (spotřební materiál) nebo subjekt – odběratele. Máme připravený modul na tvorbu statistik, který zobrazí, který stroj má největší spotřebu či pro koho vyskladňujete zboží nejčastěji.

Řízení skladu se výrazně zjednoduší a zrychlí

Evidence prodejny v Excelu

Chcete v Excelu evidovat například prodej a naskladnění knih, které máte na komisní prodej? Máme připravenou verzi programu Sklad určenou právě pro evidence prodeje v Excelu. Nemusíte ale prodávat jen knihy, program se hodí pro jakoukoliv prodejnu.

Stále tak víte, co máte v obchodě, co jste prodali za den, za měsíc či jiné období a za jakou částku.

Pokud potřebujete vyrovnat komisní prodej v Excelu, je tato verze Skladu v Excelu ideálním řešením.

Za co to koupím?

Vyzkoušejte si, zda vám program sedí – stáhněte si demo verzi (na konci tohoto článku)

Objednejte si program SKLAD přes e-shop. V nabídce jsou různé verze pro různé potřeby.

Potřebujete individuální úpravy? Není problém – napište nám, dohodneme se. EXCEL je pružný a naprogramovat lze leccos.

Screen

DEMO verze jsou k dispozici u jednotlivých variant v e-shopu