Skip to main content
Excelovská správa skladu

Programy v Excelu

Tvorba programů ve Visual Basic pro Excel

Proč kupovat drahý software, který bude zatěžovat výkon firemních PC? Proč nevyužít programu, který je součástí balíčku Office?

Evidence skladu v Excelu

Evidenci skladu a případně i výpůjček ze skladu a návrat na sklad lze snadno vyřešit v Excelu. Nabízíme na Visual Basic postavený prográmek, který celý běží v Excelu. Evidence skladu  je pak mnohem rychlejší, než na papíře.

A když chce šéf vidět obrat zboží a jeho hodnotu, stačí jenom použít přidružený soubor Statistiky. Vygenerujete sestavu, odešlete na tiskárnu a šéf je spokojený. Co víc si přát?

Stáhněte si demoverzi! Rádi vám předvedeme, co vše s Excelem umíme.

Program Sklad je možná zakoupit v e-shopu.

Evidence zápůjček v Excelu – půjčovna nářadí

Provozujete půjčovnu nářadí? Evidujete seznam nářadí a pravidelné zákazníky nebo vlastní zaměstnance, kteří si ho půjčují a vrací?

Nabízíme řešení evidence zápůjček v Excelu. Program Evidence zápůjček nabízí rychlý přehled zápůjček na osobu, nebo zobrazí kdo má vypůjčené jednotlivé kusy jednoho druhu nářadí.

Program je možné zakoupit v e-shopu.

Generování faktur

Generování faktur na periodicky se opakující položky a odběratele lze zautomatizovat. Pokud stačí jedna fakturovaná položka, je tu FREE verze programu Generátor faktur. Stačí mít v počítači Excel a tvořit faktury za asistence programu.

Plná verze v e-shopu toho nabízí víc – až patnáct, nebo až třicet fakturovaných položek, automatická tvorba variabilního symbolu, zpětné načítání vystavených faktur po jejich editaci a další funkce pro ještě snadnější tvorbu faktur v Excelu.

Vše běhá v Excelu – automatická tvorba faktur v Excelu.

Statistiky v Excelu

Potřebujete prográmek na vyhodnocení statistik prodejů nebo zobrazení, kdo z obchodních partnerů vám dluží?

Zpracujeme vám v Excelu vytvořené sestavy, které jenom „nakrmíte“ daty z účetního programu. Excel se už postará o zbytek sám.

Data se srovnají do přehledné tabulky s možností třídění a filtrování. Když je to vhodné, přidáme i nějaký ten graf. Šéfové to mají rádi, tak proč tam nějaký nešoupnout?

Chcete pomoct s vyhodnocováním statistik a přehledem dlužníků? Stačí nám napsat!